Universitatea „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia - Construieşte-ţi un viitor sigur alături de noi!
 
Facultatea de Ştiinţe Exacte şi Inginereşti
ORARUL CONSULTAŢIILOR An universitar 2016-2017 / Semestrul II

Cadru didactic

Ziua

Ora

Locaţia

Prof. univ. dr. Achim Ioan Moise

Luni

12-14

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Prof. univ. dr. Breaz Daniel

Joi

10-12

Palat Apor

Prof. univ. dr. Breaz Nicoleta

Miercuri

12-14

Birou mansardă/LMA(sala de lectură)/LMN

Prof. univ. dr. Dimen Levente

Marti

12-14

Birou - Corp D

Prof. univ. dr. Ienciu Ioan

Joi

10-12

Cabinet Topografie, corp C, etaj I

Prof. univ. dr. Ileana Ioan

Joi

10-12

Lisimac (Apor parter)

Prof. univ. dr. Ludusan Nicolae

Marti

14-16

LSP

Prof. univ. dr. Oltean Mihai

Miercuri

10-12

Birou/Catedra

Prof. univ. dr. Tulbure Adrian Alexandru

Marti

14-16

Birou cadre didactice parter corp B

Conf. univ. dr. Borşan Tudor

Marţi

14-16

Birou Topografie, Corp C, etaj 1

Conf. univ. dr. Căbulea Lucia

Marti

10-12

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Conf. univ. dr. Ceuca Emilian

Marţi

12-14

Birou Corp B

Conf. univ. dr. Dobra Remus

Luni

10-12

Lisimac (Apor parter)

Conf. univ. dr. Kadar Manuella

Luni

12-14

Palatul Apor, Birou CMP

Conf. univ. dr. Marc Gheorghe

Marţi

10-12

Laborator senzori (APOR)

Conf. univ. dr. Olteanu Emil

Miercuri

10-12

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Conf. univ. dr. Oprea Luciana

Miercuri

Joi

12-13

12-13

Cabinet Topografie, corp C, etaj I

Conf. univ. dr. Popa Dorin

Luni

8-10

Birou mansarda

Conf. univ. dr. Rîşteiu Mircea

Marti

12-14

AP1

Conf. univ. dr. Rotar Corina

Marţi

12-14

Decanat

Conf. univ. dr. Tulbure Ildiko

Luni

12-14

Birou Corp D etaj I

Conf. univ. dr. Varvara Simona

Joi

10-12

Cabinet Chimia Mediului

Lect. univ. dr. Aldea Mihaela

Miercuri

10-12

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Lect. univ. dr. Begov-Ungur Andreea

Joi

10-12

Corp D, Cabinet de Cercetare Topografie

Lect. univ. dr. Bîrlutiu Adriana

Marti

12-14

Birou mansardă Corp B

Lect. univ. dr. Boca Loredana

Marti

12-14

AP 1

Lect. univ. dr. Ciortea Elisabeta Mihaela

Miercuri

14-16

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Lect. univ. dr .Corcheş Mihai

Marti

10-12

Birou Mansarda

Lect.univ.dr. Cucu Ciprian

Joi

12-14

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Lect. univ. dr. Domsa Ovidiu

Marti

14-16

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Lect. univ. dr. Dreghici Alexandra

Joi

10-12

Cabinet de Cercetare Topografie, Subsol

Lect. univ. dr. Hutanu C-tin

Marţi

8-10

Lab. Microunde

Lect. univ. dr. Incze Arpad

Marti

14-16

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Lect. univ. dr. Muntean Maria

Miercuri

13-15

Birou Proiecte, Palat Apor

Lect. univ. dr. Voicu George

Joi

14-16

Corp D, Cabinet de Cercetare Topografie

Lect. univ. dr. Wainberg Dorin

Luni

10-12

Catedra Mate-Info, Corp B, et.I

Asist. univ. dr. Bostan Roxana

Joi

10-12

Lab. Chimie

Asist. univ. dr. Popa Ioan Lucian

Joi

14-16

LMA (laboratorul de matematici aplicate- Corp D -etaj I)