Universitatea „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia - Construieşte-ţi un viitor sigur alături de noi!
 
Facultatea de Ştiinţe Exacte şi Inginereşti
ORARUL CONSULTAŢIILOR An universitar 2017-2018 / Semestrul II

 

Cadru didactic

Ziua

Ora

Locaţia

Prof. univ. dr. Achim Ioan Moise

Luni

12-14

Departamanetul DSEI

Prof. univ. dr. Breaz Daniel

Vineri

10-12

Rectorat

Prof. univ. dr. Breaz Nicoleta

Marti

10-12

LMA/Birou Mansarda/LMN

Prof. univ. dr. Dimen Levente

Marti

10-12

Birou Corp D Parter

Prof. univ. dr. Ienciu Ioan

Miercuri

10-12

Cabinet Topografie, corp C, etaj I

Prof. univ. dr. Ileana Ioan

Joi

10-12

Lisimac, Apor

Prof. univ. dr. Oltean Mihai

Vineri

14-16

Catedra Mate Info, corp B

Prof. univ. dr. Tulbure Adrian Alexandru

Miercuri

10-12

Labor. Masurari

Conf. univ. dr. Bîrlutiu Adriana

Joi

12-14

LMN

Conf. univ. dr. Borşan Tudor

Marti

14-16

Cabinet Topografie, Corp C, Et. I

Conf. univ. dr. Căbulea Lucia

Marti

15-17

Catedra Mate Info, corp B

Conf. univ. dr. Ceuca Emilian

Vineri

10-12

Birou Corp B Parter

Conf. univ. dr. Dobra Remus

Luni

10-12

Lisimac, Apor

Conf. univ. dr. Kadar Manuella

Miercuri

14-16

Birou CMP, palatul Apor

Conf. univ. dr. Marc Gheorghe

Miercuri

16-18

Laborator senzori

Conf. univ. dr. Oprea Luciana

Miercuri

Joi

12-13

Cabinet Topografie, corp C, etaj I

Conf. univ. dr. Popa Dorin

Miercuri

12-14

Birou Mansarda Corp D

Conf. univ. dr. Rîşteiu Mircea

Marti

Luni

10-12

12-14

Lisimac, Apor

Conf. univ. dr. Rotar Corina

Joi

10-12

Decanat

Conf. univ. dr. Tulbure Ildiko

Marti

12-14

Birou

Conf. univ. dr. Varvara Simona

Miercuri

10-12

Cabinet Chimia Mediului

Lect. univ. dr. Aldea Mihaela

Miercuri

12-14

Catedra Mate Info, corp B

Lect. univ. dr. Begov-Ungur Andreea

Miercuri

8-10

Birou topografie, corp D

Lect. univ. dr. Boca Loredana

Miercuri

10-12

AP2 - Palatul Apor

Lect. univ. dr. Ciortea Elisabeta Mihaela

Miercuri

10-12

Arhitectura Microprocesoarelor

Lect. univ. dr .Corcheş Mihai

Joi

14-16

L. Cad

Lect. univ. dr. Domsa Ovidiu

Joi

12-14

 Laborator RAEL Corp G

Lect. univ. dr. Dreghici Alexandra

Miercuri

10-12

Birou topografie, corp D

Lect. univ. dr. Koncsag Eva

Marti

8-10

Cabinet Topografie, corp D

Lect. univ. dr. Hutanu C-tin

Marti

10-12

Lab. Microunde

Lect. univ. dr. Incze Arpad

Marti

12-14

Catedra Mate Info, corp B

Lect. univ. dr. Muntean Maria

Miercuri

12-14

Laborator S3

Lect. univ. dr. Popa Ioan Lucian

Vineri

8-10

LMA

Lect. univ. dr. Voicu George

Miercuri

10-12

Laborator subsol

Asist. univ. dr. Bostan Roxana

Joi

12-14

Lab Merceologie